Nauczyciele

mgr Beata Antolak

geografia

Jestem nauczycielem geografii  z zamiłowania i z wyboru. Jestem osobą kompetentną, rzetelną, lubiącą pracować z młodzieżą na każdym etapie ich kształcenia. Geografia, to moja pasja i staram się nią zarazić uczniów, gdyż w mojej pracy to Oni są dla mnie najważniejsi.

mgr Halina Majdak-Maj

język polski

Polonistka (od momentu powołania szkoły). Miłośniczka literatury, kina i wszelkich stworzeń małych i dużych, zwłaszcza… kotów.

mgr Agata Kamińska

religia, koordynator ds. wolontariatu

katecheta. Jestem absolwentką Teologii na Uniwersytecie w Opolu, oraz Dziennikarstwa w Krakowie. Pasjonuje mnie Człowiek i Bóg, dlatego z radością wyruszyłam na misje, najpierw do Kazachstanu a następnie do Boliwii, by pomagać, dzielić się wiarą i ją pogłębiać, rozdawać to, co mam najcenniejszego swój czas, swoje talenty.

Lubię pracować z młodzieżą. Bardzo ciekawi mnie ich świat, co myślą, jak żyją.. Mniejsze dzieci też uwielbiam, ale raczej do wspólnej zabawy 😉

Uwielbiam śpiewać i improwizować na pianinie. Kocham wiatr i wodę, szczególnie polskie morze. Fascynuje mnie stare kino, dobra muzyka, klasyczna literatura i ludzie wielkich czynów, a także polska historia i tradycja oraz inne kultury.

mgr Katarzyna Zieleźnik

język angielski, opiekun Samorządu Szkolnego

Jestem absolwentką wydziału filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego. Mam wiele pasji, ale jedną z nich jest niewątpliwie uczenie języka angielskiego, czym zajmuje się od 25 lat.  W życiu i w pracy kieruję się maksymą: ”Jeśli warto coś robić w ogóle, warto to robić dobrze”

mgr Ewa Samotyj-Hess

język angielski

Od dziecka chciałam być nauczycielką, od czasów liceum – uczyć angielskiego. Skończyłam więc studia filologiczne i od tamtej pory uczę kogo tylko i kiedy tylko mogę. Kiedyś lubiłam podróżować; wciąż lubię czytać. Lubię też angielską herbatę, amerykańskie filmy w wersji oryginalnej, australijski akcent … i polskich uczniów języka angielskiego!

mgr Jakub Cader

język niemiecki i informatyka

Jestem nauczycielem języka niemieckiego i informatyki. Lubię swój zawód, mimo, że bywa trudno. Podchodzę do tego z optymizmem.

Wierzę, że spotkania z młodymi ludźmi i dzielenie się z nimi wiedzą sprawia, że świat może być lepszy.
W wolnym czasie gotuję, muzykuję, uczę się języków obcych (w tym i programowania), majsterkuję i uprawiam rośliny. W ramach aktywności fizycznej staram się osiągnąć codziennie 10 000 kroków zgodnie z zaleceniami WHO. Pomagają mi w tym również spacery po lesie i wycieczki górskie.
Do zobaczenia w szkole.

mgr Krystyna Nastulczyk

wiedza o społeczeństwie

test

mgr Marzena Morawska-Gacek

język angielski

Test

mgr Wincenty Laskowski

edukacja dla bezpieczeństwa

Interesuję się sportem i zagadnieniami dotyczącymi wojskowości.
Z aktywności fizycznych najbardziej lubię jazdę na rowerze.
Śledzę bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

mgr Joanna Pietrzyk

język włoski

Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie filologii romańskiej (języki: francuski, włoski ) na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim wraz z przygotowaniem pedagogicznym, studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki oraz studia podyplomowe z pedagogiki specjalnej. W czasie studiów zdobyłam również dyplom ukończenia kursu j. francuskiego w Louvain w Belgii. Posiadam duże doświadczenie w pracy tłumacza obydwu języków. W ciągu ok. 20 lat mojej pracy w charakterze nauczyciela i lektora języków obcych zdobyłam spore doświadczenie w ich nauczaniu. Doświadczenie to pomaga mi w spełnianiu moich codziennych obowiązków, a więc pracy, którą bardzo cenię i lubię. Jestem osobą otwartą na nowe wyzwania, w życiu staram się postępować w zgodzie z własnym sumieniem.

mgr Monika Masny

biologia

Test

dr Czesław Gazda

podstawy przedsiębiorczości

Test

mgr Marcin Pacyński

matematyka, fizyka

Test

mgr Paulina Kasprzyk

matematyka

Test

mgr Wioletta Borowska

matematyka

Test

mgr Dorota Przybylska

język polski

Test

mgr Dorota Klimczyńska

język polski

test

mgr Małgorzata Piecha

historia

test

mgr Anna Karus

chemia

Test